Adapter mocujący dwuczęściowy Venox 22 mm na 11 mm
Kod: VXM032Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Adaptery i redukcje |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198001144 |
| Typ montáže: | Dvoudílná |
| Výška: | 13 mm |
| Délka: | 30 mm |
| Na lištu: | 22 mm |
| Materiál montáže: | Duralová |
| Záruka: | 24 měsíců |
