Airsoft HK G36 (Umarex HK G36K)
Kod: UM-2-5747XOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | do broni ASG |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 4000844451842 |
| Reálné ražení: | Ano |
| Hop Up komora: | Plastová |
| Gearbox: | Jiné |
| Princip funkce: | Elektrika |
| Kapacita zásobníku: | 470 |
| Hmotnost: | 2750 |
| Ráže: | 6 mm / .236 |
| Provedení zásobníku: | Točný |
| Úsťová rychlost: | 110 m/s |
| Délka hlavně: | 247 mm |
| Celková délka: | 720 mm |
| Materiál těla: | Polymer |
| Režim střelby: | Semi - Auto / Full - Auto |
| Replika zbraně: | Heckler Koch G36 |
| Doporučená váha kuliček: | 0,20 g |
| Hop Up: | Regulovatelný |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
