Beast Hunter Accelerator 370+ 185lb czarny
Kod: BH079BPOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ramiona kuszy |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 4710933461354 |
| Hmotnost: | 3040 |
| Celková délka: | 940 mm |
| Pojistka: | Ano |
| Min. napínací síla: | 185 lb |
| Rozpětí lučiště: | 355 mm |
| Rychlost šípu: | 113 m/s |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
