Celownik laserowy Venox Nano czerwony
Kod: VXLAS004Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198001724 |
| Barva laseru: | Červená (650 nm) |
| Třída laseru: | 3R |
| Výška: | 26 mm |
| Hmotnost: | 30 |
| Celková délka: | 28 mm |
| Šířka: | 26.5 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
