Celownik laserowy Venox Pro Gear
Kod: VXLAS006Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198003193 |
| Třída laseru: | 3R |
| Výška: | 36 mm |
| Hmotnost: | 104 |
| Celková délka: | 75 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
