Dalekohled Fomei 10x42 FOREMAN APO
Kod: OY1887Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Noktowizory i lornetki |
|---|---|
| EAN: | 8590385718871 |
| Šířka: | 123 mm |
| Zorný úhel: | 7.8 ° |
| Délka: | 156 mm |
| Hmotnost: | 850 |
| Velikost objektivu: | 42 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Minimální ostřící vzdálenost: | 2 m |
| Záruka: | 24 měsíců |
