Diabolo Gamo Hunter 4,5mm 250szt
Kod: GA6321924WTOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | kal. 5,5 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 201820100467 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Hmotnost: | 0.49 g |
| Typ hlavičky: | Půlkulatá |
| Balení: | 250 ks |
| Záruka: | 24 měsíců |
