Diabolo Gamo Match 5,5mm 250szt
Kod: M22250Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | kal. 5,5 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 201820107001 |
| Ráže: | 5,5 mm / .22 |
| Hmotnost: | 0.9 g |
| Typ hlavičky: | Plochá |
| Balení: | 250 ks |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
