Diabolo JSB KnockOut Slugs .217 150ks cal.5,5mm
Kod: 546129-150Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | kal. 5,5 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 roky |
| EAN: | 8594180451605 |
| Hmotnost: | 1.850 g |
| Ráže: | 5,5 mm / .22 |
| Typ hlavičky: | Speciální |
| Balení: | 150 ks |
| Záruka: | 24 měsíců |
