Elektryczny młynek kuchenny Taidea TG1904 czerwony
Kod: TG1904Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | szlifierki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6951258919047 |
| Délka: | 225 mm |
| Výška: | 75 mm |
| Hmotnost: | 500 |
| Typ brousku: | Elektrický |
| Barva: | Černo-červená |
| Šířka: | 60 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
