Karabin pneumatyczny Crosman DPMS SBR Full Auto 4,5 mm szary
Kod: DSBRSGOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Magazynki do długich wiatrówek |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 028478152885 |
| Kapacita zásobníku: | 25 |
| Hmotnost: | 2948 |
| Střelivo: | Ocelové broky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 135 m/s |
| Energie: | 3 J |
| Celková délka: | 772 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Blowback: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Režim střelby: | Automatická |
| Střenky: | Polymer |
| Pohon: | CO2 bombičky |
| Barva: | Šedá |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
