Karabin pneumatyczny RTI Prophet II 6,35 mm Performance Black
Kod: RTIPROII25PFBOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pistolet PCP |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202220100233 |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Hmotnost: | 3300 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 6,35 mm / .25 |
| Úsťová rychlost: | 350 m/s |
| Energie: | 100 J |
| Délka hlavně: | 600 mm |
| Celková délka: | 775 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ne |
| Regulátor tlaku: | Ano |
| Materiál pažby: | Kov |
| Pohon: | PCP |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
