Karabin pneumatyczny SPA Snowpeak M25 5,5 mm
Kod: M2522Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pistolet PCP |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202020100396 |
| Pracovní tlak: | 250 bar |
| Kapacita kartuše: | 250 cm3 |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Hmotnost: | 3800 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 5,5 mm / .22 |
| Úsťová rychlost: | 278 m/s |
| Energie: | 40 J |
| Délka hlavně: | 550 mm |
| Celková délka: | 1230 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ne |
| Regulátor tlaku: | Ano |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
