Karabin pneumatyczny SPA Snowpeak T-Rex 4,5 mm
Kod: T-REX45Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pistolet PCP |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 20232023005 |
| Kapacita kartuše: | 230 cm3 |
| Počet ran: | 80 |
| Celková délka: | 1048 mm |
| Počet výstřelů: | 60 |
| Pracovní tlak: | 250 bar |
| Kapacita zásobníku: | 12 |
| Hmotnost: | 3150 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 292 m/s |
| Energie: | 28 J |
| Délka hlavně: | 480 mm |
| Typ montážní lišty: | 22 mm |
| Mířidla: | Ano |
| Pojistka: | Ano |
| Regulátor tlaku: | Ano |
| Režim střelby: | Přebíjení |
| Materiál pažby: | Polymer |
| Pohon: | PCP |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
