Kartridż ASG Ultrair HPA 0,22L
Kod: 18776Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | 88 gramów (większe) |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 5707843068260 |
| Hmotnost: | 491 |
| Objem: | 220 ml |
| Průměr těla: | 50 mm |
| Celková délka: | 255 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
