Kolimator Valiant Aero PointSight czerwony/zielony
Kod: VRD103Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kolimatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198000710 |
| Hmotnost: | 150 |
| Na lištu: | 22 mm |
| Typ záměrného bodu: | Tečka / Křížek / Tečka nebo křížek v kruhu |
| Velikost objektivu: | 22 mm |
| Celková délka: | 82 mm |
| Podsvícení kříže: | Zelené/červené |
| Typ kolimátoru: | Otevřený |
| Zvětšení: | 1 x |
| Zorné pole: | 15.8m@100m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
