Kolimator Vector Optics Frenzy-X 1x19x28 GENII (MOJ)
Kod: SCRD-64Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kolimatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6976386121230 |
| Délka: | 46 mm |
| Hmotnost: | 39.5 |
| Výdrž baterie: | 50000 h |
| Velikost objektivu: | 19x28 mm |
| Voděodolné: | Ano |
| Výška: | 36 mm |
| Počet režimů: | 11 |
| Na lištu: | 22 mm |
| Typ záměrného bodu: | Tečka |
| Podsvícení kříže: | Červené |
| Materiál: | Hliník |
| Typ kolimátoru: | Otevřený |
| Zvětšení: | 1 x |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Druh baterie: | 1 x CR2032 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 30 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
