Kolimator Vector Optics Frenzy-X 1x20x28 (VT/TRI)
Kod: SCRD-35Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kolimatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6976386121353 |
| Výdrž baterie: | 50000 h |
| Rozměry: | 46x32x35 mm |
| Velikost objektivu: | 28x20 mm |
| Voděodolné: | Ano |
| Hmotnost: | 56 |
| Počet režimů: | 10 |
| Na lištu: | 22 mm |
| Typ záměrného bodu: | Tečka |
| Podsvícení kříže: | Červené |
| Materiál: | Hliník |
| Typ kolimátoru: | Otevřený |
| Zvětšení: | 1 x |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Druh baterie: | 1 x CR2032 |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
