Kolimator Vector Optics Maverick 1X22 GENII
Kod: SCRD-12IIOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kolimatory |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 192687275892 |
| Hmotnost: | 188 |
| Na lištu: | 22 mm |
| Typ záměrného bodu: | Tečka |
| Velikost objektivu: | 22 mm |
| Celková délka: | 76 mm |
| Podsvícení kříže: | Červené |
| Typ kolimátoru: | Uzavřený |
| Druh baterie: | 1 x CR2032 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
