Lampa Wuben E12R czerwona
Kod: WUB-E12ROpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6971196510830 |
| Maximální dosvit: | 179 m |
| Hmotnost: | 92 |
| Maximální světelnost: | 1200 lm |
| Maximální výdrž: | 173 h |
| Počet režimů: | 6 |
| Průměr těla: | 25.8 mm |
| Celková délka: | 137 mm |
| Druh baterie: | 1 x 18650 |
| Barva: | Červená |
| Záruka: | 24 měsíců |
