Lampa Wuben G2 niebieska
Kod: WUBG2BLOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6971196511295 |
| Maximální dosvit: | 46 m |
| Maximální výdrž: | 70 h |
| Průměr reflektoru: | 18 mm |
| Hmotnost: | 28 |
| Maximální světelnost: | 200 lm |
| Rozměry: | 58.5x27x9.2 mm |
| Barva: | Modrá |
| Záruka: | 24 měsíců |
