Lampa Wuben X2 Czarny
Kod: WUB-X2BOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6971196511516 |
| Maximální dosvit: | 146 m |
| Hmotnost: | 115 |
| Maximální světelnost: | 2500 lm |
| Maximální výdrž: | 80 h |
| Počet režimů: | 6 |
| Rozměry: | 85x39x20 mm |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
