Luneta celownicza Hawke AIRMAX 3-9x40 AO AMX
Kod: 13110Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 5054492131105 |
| Hmotnost: | 519 |
| Korekce: | 1/4 MOA |
| Celková délka: | 306 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | Druhá (SFP) |
| Komínky: | Uzavřené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 25,4 mm |
| Paralaxa: | 10 yds - nekonečno |
| Průměr čočky objektivu: | 40 mm |
| Zvětšení: | 3-9 x |
| Typ kříže: | AMX |
| Zorné pole: | 12.4 - 4.5m@100m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
