Luneta celownicza Hawke Vantage SF 4-16x44 1/2 Mil Dot
Kod: HK14161Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 5054492141616 |
| Hmotnost: | 505 |
| Korekce: | 1/4 MOA |
| Celková délka: | 356 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | Druhá (SFP) |
| Komínky: | Uzavřené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 25,4 mm |
| Paralaxa: | 14 yds - nekonečno |
| Průměr čočky objektivu: | 44 mm |
| Zvětšení: | 4-16 x |
| Typ kříže: | 1/2 Mil-Dot |
| Zorné pole: | 7.6-1.9m @100m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
