Luneta celownicza Hawke Vantage SF 6-24x44SF 1/2 MilDot
Kod: HK14162Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 5054492141623 |
| Korekce: | 1/4 MOA |
| Celková délka: | 373 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | Druhá (SFP) |
| Komínky: | Uzavřené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 25,4 mm |
| Montáž: | Ne |
| Zvětšení: | 6-24 x |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Typ kříže: | 1/2 Mil-Dot |
| Zorné pole: | 5,3 - 1,3m@100m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
