Luneta celownicza Nikko Stirling Mountmaster 4-12x50 HMD AO
Kod: NMM41250AONOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 9420001435389 |
| Hmotnost: | 403 |
| Korekce: | 1/4 MOA |
| Celková délka: | 333 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | Druhá (SFP) |
| Komínky: | Uzavřené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 25,4 mm |
| Paralaxa: | 10 yds - nekonečno |
| Montáž: | Ano na 11mm |
| Průměr čočky objektivu: | 50 mm |
| Zvětšení: | 4-12 x |
| Typ kříže: | 1/2 Mil-Dot |
| Záruka: | 24 měsíců |
