Luneta celownicza Nikko Stirling Mountmaster 6x40 1/2 Mildot
Kod: NSNMC640NOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 9420001435495 |
| Hmotnost: | 323 |
| Korekce: | 1/4 MOA |
| Rozměry: | 315x52x50 mm |
| Celková délka: | 315 mm |
| Fokální rovina: | První (FFP) |
| Průměr tubusu: | 25,4 mm |
| Montáž: | Ano na 11mm |
| Průměr čočky objektivu: | 40 mm |
| Zvětšení: | 6 x |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Typ kříže: | 1/2 Mil-Dot |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
