Luneta celownicza Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC
Kod: VL3002Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198004213 |
| Vnější průměr objektivu: | 44 mm |
| Vnější průměr okuláru: | 48 mm |
| Hmotnost: | 485 |
| Korekce: | 1/2 MOA |
| Celková délka: | 250 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Komínky: | Otevřené |
| Korekce paralaxy: | Ne |
| Paralaxa: | 50 yds |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Průměr čočky objektivu: | 40 mm |
| Zvětšení: | 4 x |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Typ kříže: | ARC |
| Záruka: | 24 měsíců |
