Luneta celownicza Vector Optics Continental 2,5-15X56 HUNTING G4
Kod: SCOM-38Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 192687278589 |
| Hmotnost: | 670 |
| Korekce: | 1/4 MOA |
| Celková délka: | 370 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | Druhá (SFP) |
| Komínky: | Uzavřené, Otevřené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Paralaxa: | 10 yds - nekonečno |
| Montáž: | Ano na 22mm |
| Průměr čočky objektivu: | 56 mm |
| Zvětšení: | 2.5-15 x |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Typ kříže: | G4 |
| Zorné pole: | 16.6-2.8M@100m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
