Luneta celownicza Vector Optics Continental 4-32x56 SFP Tactical VCT-20A
Kod: SCOL-T51Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 192687279005 |
| Zvětšení: | 4-32 x |
| Hmotnost: | 795 |
| Korekce: | 0,1 MRAD |
| Celková délka: | 385 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | Druhá (SFP) |
| Komínky: | Otevřené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Montáž: | Ano na 22mm |
| Průměr čočky objektivu: | 56 mm |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Typ kříže: | VCT-20A |
| Zorné pole: | 10.25-1.28M@100m |
| Záruka: | 24 měsíců |
