Luneta celownicza Vector Optics Marksman 4-16X44 FFP MRAD
Kod: SCFF-25Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 192687275571 |
| Hmotnost: | 670 |
| Korekce: | 1/10 MRAD |
| Celková délka: | 355 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | První (FFP) |
| Komínky: | Otevřené |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Paralaxa: | 20 yds - nekonečno |
| Montáž: | Ano na 22mm |
| Průměr čočky objektivu: | 44 mm |
| Zvětšení: | 4-16 x |
| Typ kříže: | VPA-MF |
| Zorné pole: | 5.21-1.38m @100m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
