Luneta celownicza Vector Optics Taurus 5-30x56 FFP MPX1 MRAD
Kod: SCFF-14Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bez podświetlenia |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 700381149830 |
| Hmotnost: | 813 |
| Korekce: | 1/10 MRAD |
| Celková délka: | 398 mm |
| Dioptrická korekce: | Ano |
| Fokální rovina: | První (FFP) |
| Korekce paralaxy: | Ano |
| Průměr tubusu: | 30 mm |
| Montáž: | Ano na 22mm |
| Průměr čočky objektivu: | 56 mm |
| Zvětšení: | 5-30 x |
| Zorné pole: | 6.22-1.06m@91.44m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
