Luneta celownicza Venox 4x20
Kod: VXSC001Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Z podświetleniem |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198001755 |
| Hmotnost: | 94 |
| Celková délka: | 268 mm |
| Dioptrická korekce: | Ne |
| Fokální rovina: | Druhá (SFP) |
| Komínky: | Uzavřené |
| Montáž: | Ano na 11mm |
| Průměr čočky objektivu: | 20 mm |
| Zvětšení: | 4 x |
| Antireflexní vrstva: | Ne |
| Typ kříže: | Duplex |
| Záruka: | 24 měsíců |
