Maszynka do mielenia Taidea T0907T Outdoor
Kod: T0907TOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | szlifierki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6951258909079 |
| Výška: | 65 mm |
| Délka: | 165 mm |
| Hmotnost: | 200 |
| Typ brousku: | Ruční |
| Barva: | Oranžová |
| Šířka: | 25 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
