Młynek kuchenny Taidea TG1706
Kod: TG1706Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | szlifierki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6951258917067 |
| Délka: | 120 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Hmotnost: | 500 |
| Typ brousku: | Ruční |
| Barva: | Černo-červená |
| Šířka: | 80 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
