Mocowanie Venox 11 mm/25,4 mm o wysokości stali
Kod: VXM012Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pierścień 11 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198000598 |
| Výška montáže: | 16 mm |
| Typ montáže: | Dvoudílná |
| Na lištu: | 11 mm |
| Materiál montáže: | Ocelová |
| Průměr montáže: | 25.4 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
