Mocowanie Venox 22 mm/25,4 mm o wysokości stali
Kod: VXM010Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pierścień 22 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198000574 |
| Typ montáže: | Dvoudílná |
| Výška montáže: | 14 mm |
| Na lištu: | 22 mm |
| Materiál montáže: | Ocelová |
| Průměr montáže: | 25.4 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
