Mocowanie Venox o wysokości 11 mm/30 mm
Kod: VXM016Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pierścień 11 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198000987 |
| Typ montáže: | Dvoudílná |
| Výška montáže: | 21 mm |
| Na lištu: | 11 mm |
| Materiál montáže: | Duralová |
| Průměr montáže: | 30 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
