Monokular Hawke Nature-Trek 10x42 zielony
Kod: HA35221Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Noktowizory i lornetki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 5054492352210 |
| Vodotěsnost: | Ano |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnost: | 320 |
| Úprava čoček: | FMC |
| Celková délka: | 143 mm |
| Sklo hranolu: | BaK4 |
| Průměr čočky objektivu: | 42 mm |
| Zvětšení: | 10 x |
| Zorný úhel: | 5.8 ° |
| Zorné pole: | 101m @1000m |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
