Montaż Valiant o wysokości 22 mm / 25,4 mm
Kod: VLM008Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pierścień 22 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198003391 |
| Typ montáže: | Dvoudílná |
| Výška montáže: | 13 mm |
| Hmotnost: | 90 |
| Na lištu: | 22 mm |
| Materiál montáže: | Tvrzený dural |
| Průměr montáže: | 25.4 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
