Montaż Venox 22mm/25,4mm jednoczęściowy sufit podwieszany wysoki
Kod: VXM027Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pierścień 22 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 8594198001090 |
| Typ montáže: | Jednodílná |
| Výška montáže: | 24 mm |
| Na lištu: | 22 mm |
| Materiál montáže: | Duralová |
| Průměr montáže: | 25.4 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
