Nóż Benchmade 535-3 Bugout
Kod: 136-617Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | szlifierki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 610953203955 |
| Typ nože: | Zavírací |
| Délka čepele: | 82 mm |
| Hmotnost: | 57 |
| Celková délka: | 189 mm |
| Tloušťka čepele: | 2.3 mm |
| Profil čepele: | Drop Point |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Střenky: | Uhlíková vlákna |
| Pojistka čepele: | Axis Lock |
| Barva: | Modro-šedá |
| Záruka: | 24 měsíců |
