Nóż zamykający Kandar N108
Kod: 275-018Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Składane noże |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202220100454 |
| Pouzdro: | Ano |
| Délka čepele: | 85 mm |
| Hmotnost: | 135 |
| Celková délka: | 205 mm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Čepel: | Nerezová ocel |
| Profil čepele: | Drop Point |
| Rukojeť: | Kov |
| Barva: | Černo-stříbrná, Černošedá |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
