Nóż zamykający Kandar N172R
Kod: 275-172ROpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Składane noże |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202220100477 |
| Pouzdro: | Ne |
| Délka čepele: | 95 mm |
| Hmotnost: | 255 |
| Celková délka: | 215 mm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Čepel: | Nerezová ocel |
| Profil čepele: | Drop Point |
| Rukojeť: | Kov |
| Barva: | Stříbrná, Šedá |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
