Nóż zamykający Kandar N37
Kod: 275-037Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Składane noże |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202220100435 |
| Pouzdro: | Ano |
| Délka čepele: | 90 mm |
| Hmotnost: | 143 |
| Celková délka: | 210 mm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Čepel: | Nerezová ocel |
| Rukojeť: | Dřevo |
| Pojistka čepele: | Lever Lock |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
