Oprawa oświetleniowa Wuben A21
Kod: WUB-A21Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202120100258 |
| Maximální dosvit: | 222 m |
| Hmotnost: | 147 |
| Maximální světelnost: | 4200 lm |
| Maximální výdrž: | 110 h |
| Počet režimů: | 6 |
| Celková délka: | 135 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
