Oprawa oświetleniowa Wuben C2
Kod: WUB-C2Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6971196511158 |
| Maximální dosvit: | 358 m |
| Maximální světelnost: | 2000 lm |
| Hmotnost: | 190 |
| Maximální výdrž: | 300 h |
| Počet režimů: | 7 |
| Rozměry: | 129x29x29 mm |
| Druh baterie: | 1 x 21700 |
| Záruka: | 24 měsíců |
