Oprawa oświetleniowa Wuben E05
Kod: WUB-E05Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 6971196510472 |
| Maximální dosvit: | 130 m |
| Hmotnost: | 40 |
| Maximální světelnost: | 900 lm |
| Maximální výdrž: | 115 h |
| Celková délka: | 88 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
