Oprawa oświetleniowa Wuben LT35 PRO
Kod: WUBLT35PROOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202320100230 |
| Maximální výdrž: | 99 h |
| Maximální dosvit: | 200 m |
| Hmotnost: | 171 |
| Maximální světelnost: | 1200 lm |
| Průměr reflektoru: | 30 mm |
| Rozměry: | 140x33 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Pozycja została wyprzedana… | |
