Oprawa oświetleniowa Wuben T101pro
Kod: WUB-T101PROOpis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Latarki i oświetlenie |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | 202120100259 |
| Maximální dosvit: | 500 m |
| Hmotnost: | 367 |
| Maximální světelnost: | 3500 lm |
| Maximální výdrž: | 290 h |
| Celková délka: | 259 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
